Zakręceni Mastersi czyli bez pływania nie ma życiamedal 212 medal 243 medal 214
Perfekcja w Stalowej Woli PDF

Zastanawialiśmy się w drodze powrotnej czy można było znaleźć jakikolwiek słaby punkt tych zawodów i nic, kompletnie nic:-)

Pływalnia pozazdrościć. Dwa sześciotorowe baseny 25m pod jednym dachem - na jednym starty a na drugim rozpływanie przed i po starcie doskonałe wobec identyczności warunków. Do tego brodzik i jacuzzi dla tych co wygrzać by się nieco chcieli i polenić po wykonanych startach. Szatnie, natryski wszystko bez zarzutu.

Prowadzący niestrudzony zapowiadaniem zawodników, opowiadaniem o dokonaniach tych co mieli startować i przeróżnych anegdot. Co prawda miał na początku problemy z nazwą naszego klubu ale do końca pierwszego dnia zapamiętał którzy niezrzeszeni mają .pl dodatkowo:-)

Sędziowie uśmiechnięci i uważni. Chyba pierwszy raz widziałam jak na gwizdek sędziego z jednej strony basenu zawodnicy podchodzą do słupków a z drugiej równym szeregiem sędziowie nawrotów podchodzą na swoje pozycje. Nikt nie okazywał znużenia czy znudzenia co na zawodach masterskich wobec naszych czasami nieco długich czasach pływania zdarza się dość nagminnie.

 


Strona 10 z 10