Zakręceni Mastersi czyli bez pływania nie ma życiamedal 212 medal 243 medal 214
Perfekcja w Stalowej Woli

Zastanawialiśmy się w drodze powrotnej czy można było znaleźć jakikolwiek słaby punkt tych zawodów i nic, kompletnie nic:-)

Pływalnia pozazdrościć. Dwa sześciotorowe baseny 25m pod jednym dachem - na jednym starty a na drugim rozpływanie przed i po starcie doskonałe wobec identyczności warunków. Do tego brodzik i jacuzzi dla tych co wygrzać by się nieco chcieli i polenić po wykonanych startach. Szatnie, natryski wszystko bez zarzutu.

Prowadzący niestrudzony zapowiadaniem zawodników, opowiadaniem o dokonaniach tych co mieli startować i przeróżnych anegdot. Co prawda miał na początku problemy z nazwą naszego klubu ale do końca pierwszego dnia zapamiętał którzy niezrzeszeni mają .pl dodatkowo:-)

Sędziowie uśmiechnięci i uważni. Chyba pierwszy raz widziałam jak na gwizdek sędziego z jednej strony basenu zawodnicy podchodzą do słupków a z drugiej równym szeregiem sędziowie nawrotów podchodzą na swoje pozycje. Nikt nie okazywał znużenia czy znudzenia co na zawodach masterskich wobec naszych czasami nieco długich czasach pływania zdarza się dość nagminnie.

Nagłośnienie dobre, karty zawsze na czas, sędzia rozprowadzający drugiego dnia biegał po basenie zwołując zawodników, żeby im przypadkiem nie umknął jakiś start.

Całość przeprowadzona sprawnie nad wyraz a to przecież pierwsze ogólnopolskie zawody masterskie w Stalowej Woli. Widać wprawili się na młodszych lub tak perfekcyjnie przygotowali do tych:-)

Przyjemności dodatkowe: Już na wstępie każdy dostał zestaw upominków a jeszcze na imprezie integracyjnej rozlosowywano dodatkowe nagrody. Widać, że organizatorzy włożyli wiele pracy i starań by gościom zapewnić przyjemne wspomnienia. Przy czym niezwykłym gestem było to, że zawodnicy ze Stalowej Woli nie byli brani pod uwagę przy losowaniu upominków - wszystko dla gości.

Impreza też na najwyższym poziomie - jedzenia w bród, napoje poza piwem w ilościach nieograniczonych, muzyka starannie dobrana. Na tejże imprezie po raz pierwszy usłyszałam głoszoną przez sławę naszego masterskiego światka teorię, że na kacu pływa się lepiej. Co prawda nie było tego szczególnie widać dnia następnego mimo dołożonych przez organizatorów starań, żeby każdy kto miał ochotę, mógł tą teorię wypróbować w stopniu jakim chciał:-)

Serdeczne podziękowania dla organizatorów za ich trud, za starania, za uśmiech i przemiłe wspomnienia.

A my też nie najgorzej; 12 startów, 10 medali, trzy rekordy klubowe na troje reprezentantów. Wyniki klubowe można zobaczyć tutaj.

MKW

ps jedynym elementem nie współgrającym z całymi zawodami była łazienka w hotelu ale organizatorzy tegoż hotelu nie polecali wiec sami jesteśmy sobie winni:-)

 

 

Komentarze 

 
# PP MASTERS Stalowa WolaJarek 2011-05-19 06:36
Witam. Miło nam i dziękujemy za tak wysoką ocenę naszych zawodów. Cieszymy się, że Jesteście zadowoleni i macie miłe wspomnienia. Zapraszamy w przyszłym roku, dołożymy wszelkich starań aby cała impreza była jeszcze lepsza. Pozdrawiam w imieniu wszystkich organizatorów PP Masters w Stalowej Woli Jarek Niedbałowski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# PP-MASTERS Stalowa WolaMORS07 2011-05-19 21:57
Witam:) recenzja - bez komentarza, gratulacje za wybitne osiągnięcia sportowe w pływaniu - powodzenia na M.P Gliwicach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC