Zakręceni Mastersi czyli bez pływania nie ma życiamedal 212 medal 243 medal 214
Międzynarodowy Puchar Polski Masters Katowice 2012

Trasa Katowicka - slalom po w większości już nowych ale jednopasmowych kawałkach w zamierzeniu pięknej drogi. Może w przyszłym roku pomkniemy do Katowic spokojniej, lecz teraz mało przyjemna ta droga. Postój tuż przed Katowicami jak zwykle w zajeździe Margos słynnego z dużych, smacznych porcji za niewielkie pieniądze. Oczywiście w drodze na zawody używaliśmy niewiele, lecz w drodze powrotnej już maksimum pojemności żołądków.

Przy samym wjeździe do Katowic nawigacja zrobiła nam psikusa i poprowadziła drogą która wyglądała na zwiedzanie połowy Śląska w związku z czym do biura zawodów wpadamy w ostatniej chwili witani stwierdzeniem "już miałem zamykać". Mimo to na rozgrzewkę zdążyliśmy. Niestety nerwowość dojazdu odbiła się na przynajmniej moim pierwszym starcie. Kiedy już stanęłam na słupku i skoczyłam, przyjemność wejścia do wody spowodowała zbyt dużą błogość i przez chwilę zapomniałam, że to start i popłynęłam treningowo. Opamiętanie się po kilku ruchach i przyspieszenie już niestety nic nie dało - wynik słaby. Na szczęście pozostali nie mieli takich stanów i startowali z lepszymi wynikami:-)

Najlepiej Paweł; w sumie na zawodach cztery życiówki z czego trzy bardzo udane debiuty, medale pół na pół złoto i srebro. Andrzej zadebiutował na ciężkim dystansie 200 delfinem co dało mu złoty medal. Przez parę godzin był też (przez pomyłkę wprowadzających dane) mistrzem świata na 200m klasycznym ale mimo oporu prowadzących wynik skorygowaliśmy i musiał zadowolić się brązowym medalem. Wojtek i ja też na pudło wchodziliśmy, choć niestety bez rekordów życiowych.

 

Ponieważ i sama organizacja, przeprowadzanie startów bardzo sprawne jak i bez zawrotnej ilości startujących ze zdziwieniem po pierwszym bloku stwierdzilismy, że jeszcze kawał dnia przed nami. Na wieczorek nikt z nas nie miał ochoty więc postanowilismy po zameldowaniu się w bursie pójść pozwiedzać Katowice. Zamiar wykonany choć z pewnym potknięciem. Próba zameldowania się w pierwszej chwili wywołała opór u recepcjonistki twierdzącej, że nie mamy rezerwacji!@#$!!! Proponuję na przyszłość nocującym w Ślązaczku drukowanie i zabieranie ze sobą potwierdzenia żeby skrócić wykłócanie się o pokój:-)

Mimo mniejszych czy większych przeciwności wyjazd bardzo sympatyczny i ze względu na możliowść startów i w bardzo dużej mierze dzięki miłemu towarzystwu:-)

MKW

Zobacz Wyniki klubowe

 

Komentarze 

 
# Międzynarodowy Puchar Polski Masters Katowice 2012Nila 2018-11-13 18:05
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn additional cash
every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites),
for more details simply search in gooogle: boorfe's tips
monetize your website

my blog BestErlinda: https://FollowCherie.blogspot.se
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Międzynarodowy Puchar Polski Masters Katowice 2012Eugene 2018-11-19 15:02
I see you don't monetize your website, don't waste your traffic, you can earn extra
cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more details simply
search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Here is my web blog: BestRomeo: https://FollowRachel.blogspot.se
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC