Zakręceni Mastersi czyli bez pływania nie ma życiamedal 212 medal 243 medal 214
Mega dystans

Zawody w Obornikach wypadły w terminie mrozów i związanych z nimi utrudnień. Tablice informacyjne na dworcu mrugały do nas kilkudziesięciominutowymi opóźnieniami. Mieliśmy jednak nadzieję, że skoro nasz pociąg zaczyna trasę w Warszawie, to może nam się uda. I w rzeczy samej. Wyruszyliśmy punktualnie…, aby na odcinku Warszawa Centralna – Warszawa Zachodnia, z powodu zamarzniętych rozjazdów, złapać godzinę opóźnienia. Podczas postoju czas umilała nam jedna z pasażerek zdając przez telefon relację z podróży do Tel Awiwu. Z ciągnącej się w nieskończoność opowieści dowiedzieliśmy się m.in., że mega jej się podobało i że mega by chciała wrócić.

Doszłam do wniosku, że współczesna polszczyzna jest mi obca i zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem dla niektórych nie brzmię już jak Mikołaj Rej…

W momencie, kiedy nabrałam ochoty na długie dystanse skończyły się zawody w Rawiczu. Natura jednak nie lubi próżni i luka szybko została wypełniona. Od kilku lat długie dystanse na początku roku oferuje Rumia, a w tym roku dołączyły Oborniki z rzadko spotykaną konkurencją, 1500 dowolnym, również dla pań. Takiej okazji nie można było przepuścić.

Warunki do pływania okazały się wspaniałe… przepraszam, mieliśmy mega warunki do pływania. Mimo że, jak to zwykle bywa przy takich dystansach, organizatorzy straszyli w regulaminie, że mogą wsadzić po dwie osoby na tor, to jednak każdy miał tor dla siebie, do tego z mega chłodną wodą.

Rekordy Polski sypały się gęsto. W sumie zawody opuściło sześcioro nowych rekordzistów.

Na koniec, oprócz medali i dyplomów, były też upominki dla najlepszych, dla najstarszych, dla najmłodszych oraz przyznawane w drodze losowania.

Wygoda na torze, jak się okazało, ma swoją cenę. Zawody trwały na tyle długo, że zaczęliśmy się obawiać, czy zdążymy na pociąg. Jednak przesympatyczne panie z baru powiedziały nam, jak skrótami szybko dotrzeć na dworzec, a droga wzdłuż starego nasypu kolejowego okazała się nie tylko najkrótsza, ale też mega urocza.

Z zawodów wróciliśmy, wprawdzie bez rekordów Polski, ale każde z nas z brązowym medalem i z całą pewnością… tfu, mega na pewno za rok znów przyjedziemy.

Małgosia

 

Komentarze 

 
# Mega dystansBrandy 2015-10-05 09:58
Niezwykle interesujący wpis, serdecznie polecam. Sądzę,
że zainteresuje kogoś tak samo mocno jak mnie.


my web page :: tablice opisowe: http://tabliczki-znamionowe.org.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Mega dystansAmie 2017-04-18 15:19
It's fantastic that you are getting thoughts from
this article as well as from our dialogue
made at this place.

Feel free to visit my webpage: business plan template: http://businessclue.eu/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC