Zakręceni Mastersi czyli bez pływania nie ma życiamedal 212 medal 243 medal 214
XXI Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters, 3-4 grudnia 2016

Coroczne Mistrzostwa Warszawy, organizowane przez WMT, a w czasach bardziej zamierzchłych przez antecesorów, były drugi raz z rzędu zorganizowane na basenie pięćdziesięciometrowym, co zapewne również przyczyniło się do frekwencji zbliżonej do Letnich Mistrzostw Polski.

Zgłoszonych zostało 360 zawodniczek i zawodników z 52 klubów, w tym dwu z Ukrainy oraz po jednym z Rosji I Białorusi. Dla ciekawskich i dociekliwych link:

Jeden zawodnik i jedna zawodniczka wzięli udział po raz dwudziesty pierwszy, czyli we wszystkich edycjach: niezmordowany Janusz Wasiuk z Masters Kraśnik z Warszawy oraz Anna Szemberg z WMT. Zdjęcia

W klasyfikacji medalowej KS Niezrzeszeni.pl zajęli 32 miejsce na 46 pozycji (wiele klubów ex aequo) co jest nienajgorszym wynikiem zważywszy niezbyt liczną reprezentację Klasyfikacja

Moim skromnym zdaniem Mistrzostwa bez zarzutu. Kolega Andrzej Skorykow włożył wiele serca i energii w przygotowanie oraz prowadzenie zawodów a batalion wolontariuszy pracował jak w dawnym szwajcarskim zegarku.

Zachęcam do przeczytania pełnego entuzjazmu artykułu

WK

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC